چاپ و طراحی لگو لباس ورزشی

10015956

نو

80,000 تومان

توضیح

نماد یین و یانگ :  نماد یین و یانگ یا یینگ-یانگ اساساً نشانگر حضور متضادها (یا نیروهای مخالف) در طبیعت و زندگی است.  فلسفه تائوئیسم می­گوید اصل اساسی به دو نیروی مخالف  قطری تقسیم شده است و همه چیز از این اصل برمی­خیزد.


باور بنیادی پشت این نماد این است که دو نیروی مخالف در یک حالت تعادل همیشه یک کل عالی و بی­نقص را به وجود می­آورند. به عنوان مثال، تعادل بین خوب و بدی، یک جمعیت متعادل است. جنبه فراتری از نماد یینگ یانگ شکل منحنی­ها است که نشان­دهنده این است که چیزی در حال تبدیل شدن به چیز دیگر است. این تبدیل  بسیار شبیه به نوسان پاندول است که بعضی مواقع در یک منتها الیه و بعضی مواقع در منتها الیه دیگر است. تحت عنوان یانگ اصول مردانگی، خورشید، گرما، نور، بهشت، سلطه و … هستند و تحت عنوان یین اصول زنانگی، ماه، پایان، سرما، تاریکی، حالت­های ماده و سلطه­ پذیری هستند.

اگرچه هر کدام از یین و یانگ شاید در زمانی غلبه داشته باشند اما طبیعت چیزها این است که به سمت حالت تعادل می­روند و مهم نیست یکی از این دو مولفه چقدر بر دیگری برتری داشته باشد، مولفه دیگر هیچگاه به طور کامل ناپدید نمی­شود.


نماد یین و یانگ به ترتیب نام اصل‌ها یا نیروهای مکمل مادینه و نرینهٔ جهان در فلسقهٔ ذن و تائوئیسم است که همهٔ وجوه زندگی را در بر می‌گیرد. یین در لغت به معنای سمت سایه گرفتهٔ تپه است و یانگ سمت آفتاب‌رو. یین معمولاً مترادف زمین شمرده می‌شود که تاریک و سرد است و هر چیز بدی به آن نسبت داده می‌شود و یانگ مترادف آسمان است و روشن و گرم و خوب شمرده می‌شود

ویژگی‌ها

طرح طرح های مختلف ، یقه دار،استین کوتاه و بلند، و غیره ...
سایز همه سایزها
کشور تولید کننده ایرانی

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر